אודותינו

אודות החברה

אסיה אקולוגיה היא חברה המספקת פתרונות מתקדמים לניקוי צנרת ושאיבה מהגדולות והמובילות בתחומן. בעלת ותק של כ- 20 שנות אמינות מקצועיות וחדשנות טכנולוגית.

אנו מספקים שרות הן למגזר העסקי והתעשייה והן למגזר הפרטי.

עבור המגזר העסקי
אנו מנוסים באספקת פתרונות יצירתיים לצרכים אקולוגיים של מפעלים בכל הגדלים לרבות מפגעים ותקלות 24/7. ברשותנו ציוד היקפי מהמתקדמים בעולם המגיע אלינו מהולנד ,גרמניה, איטליה וארצות הברית: משאיות בלאוור, משאיות קומבי, משאבות לחץ גבוה ועוד.
אנו מבצעים עבודות שאיבה ניקוי ושטיפה של כל סוגי החומרים - לרבות חומרים מסוכנים. כמו כן, אנו מבצעים הובלות והטמנות של (שומנים אורגנים וכו', להוסיף).
למה עושים הובלות והטמנות? שומנים אורגנים ומה עוד?

עבור המגזר הפרטי
אנו נותנים שרותי השלמה לשיפוץ תשתיות גם כאשר מדובר בבתים פרטיים. לעיתים קרובות לאחר עבודות שיפוץ מצטברת פסולת בתשתיות שעלולה לגרום לאי נעימות בבני הבית עם סתימות ובעיות שונות שנוטות לצוץ. אנו ננקה את כל קווי התשתיות שבבית ונשאיר אתכם עם בית נקי ובטיחותי וראש שקט. כמו כן, אנו מבצעים פתיחה של סתימות ביוב.

Awesome Image

מה הערכים שמובילים אותנו?

אסיה אקולוגיה היא אחת מחברות האקולוגיה הוותיקות והמיומנות בארץ ישראל.  החברה חרטה על דגלה את הערכים המובילים: שרותיות, מקצועיות, זמינות, אמינות, חדשנות ובטיחות.
אנו תמיד כאן בשביל כל לקוח ולקוח, קטן כגדול, שמחים לייעץ, לסייע ולבצע כל עבודה שיש ביכולתנו לבצע.
אנחנו מתהדרים בצוות מקצועי המורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחומם, מקצוענים המבינים את המשמעות העמוקה של שמירה על הטבע במקביל לעבודה עם אנשים וציוד הנדסי מורכב.
אנו מתגאים בזמינות המעולה שלנו, יום ולילה. המתקנים שלנו עובדים ללא הפסקה 24/7 תמיד ערוכים לתת לכם את המענה האופטימלי. אנו מבינים שרבים מלקוחותינו מפסידים כסף על כל דקה שאנחנו לא שם ולכן אנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להיות שם תמיד, ומהר. אנו מיומנים בחילוץ לקוחותינו ממצבי סיכון קשים ומורכבים ומסוגלים לגבות מפעלים כמו חיל, איתם אנו עובדים יחד שנים רבות, בתוך SLA של עד שלוש שעות מדיווח המפגע.

אסיה אקולוגיה היא חברה אמינה שעובדת בדרך של יושרה כנות ושקיפות ומגייסת לשרותיה אך ורק אנשי מקצוע העונים לקריטריונים אלו. אצלנו אינטגריטי הוא אינו סיסמא אלא מנוע העבודה החי שרוחש בבסיס מרכז העצבים שלנו.

אנו מודעים להתפתחות האקספוננציאלית של הטכנולוגיה החדשנית בתחומנו ודואגים להיות עם האצבע על הדופק תמיד כדי להבטיח לעצמנו ולקהל לקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המפותחים והחדשניים ביותר.
נושא הבטיחות נמצא אצלנו תמיד במעלה ראשונה ועל סדר היום מאחר ואנו מודעים לסיכונים ה­רבים שאורבים ללקוחותינו בתחום עבודתנו. במקום הזה בדיוק אנחנו נכנסים. הכלים ושיטות העבודה שלנו נבדקים בתדירות גבוהה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר על מנת שאתם תוכלו לישון בשקט.

אנחנו כאן אתכם, בשבילכם ולמענכם.

תרצה לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם